Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obecné informace o filmu The Flock a o dabingu

8. 8. 2006

Za plotem

Žijí kousek od nás. Chtějí naše jídlo. A vědí, jak toho dosáhnout. Nejen hory, ale i živé ploty mají oči. Zvířátka z DreamWorks brzy zaútočí.

Mýval R. J. (Ár Džej) chtěl ukrást medvědovi Vincentovi jeho zimní zásoby jídla a dopadlo to tak, že naložený vozík rozprášil kamion po silnici. Vincent dal R.J.ovi ultimátum, že jestli do týdne nesežene všechno jídlo znovu, pak se sám R. J. stane jídlem. Mývalovi tedy s ohledem na smrtící uzávěrku (už vím, proč se tomu v angličtině říká deadline) nezbývá než přesvědčit jiná zvířátka ke spolupráci. Parta, čítající frenetického veverčáka Hammyho, simulantské vačice Ozzieho a Heather, věčně nakrknutou samičku skunka Stellu, pětičlennou rodinku dikobrazů a opatrnického želváka Verna, vyhlíží jako dobře manipulovatelné stádečko. Tihle bobulo- a lýkožrouti rádi podlehnou svodu předměstských popelnic a lednic, nacházejících se kousek za živým plotem…

Za plotemZpěvačka Avril Lavigne  dabovala vakoveverku v animovaném filmu a zahraje si i po boku Richarda Gera v novém kriminálním thrilleru.

Avril Lavigne bude hrát ve filmu The Flock, který natáčí hogkongský režisér Andrew Lau. Film je jeho anglickým debutem. Scénář napsali Craig Mitschell a Hans Bauer, který vytvořil například scénář k akčnímu thrilleru Anakonda.

Richard Gere ve filmu hraje federálního agenta, který vyšetřuje muže stíhaného za sexuální delikty. Během vyšetřování dojde ke zmizení mladé dívky a agent je přesvědčen, že mezi únosem a případem, který vyšetřuje, existuje souvislost.

Mluvčí zpěvačky neupřesnila, jakou roli zpěvačka ve filmu hraje. Prozradila však, že natáčení začíná v těchto dnech v Novém Mexiku a podotkla, že Avril nedostala roli kvůli své zpěvácké popularitě, ale zúčastnila se standardního konkurzu.

Kromě chystané role v kriminálním dramatu čeká Avril Lavigne také účinkování v animovaném filmu Over the Hedge, který připravuje studio Dream Works. Propůjčí svůj hlas vakoveverce Heather, další postavičky namluví například Bruce Willis nebo Gary Shandling.

Jedenadvacetiletá kanadská zpěvačka bude zaneprázdněna prací na filmech až do poloviny příštího roku, kdy chce začít s nahráváním písní na své v pořadí třetí studiové album.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To teda ne!

(Stella, 6. 5. 2009 16:58)

Stella neni nakrknutá!!!
Je to hezká skunčice!!!!
Jak se někdo může opovážit jí urazit!
Pche!

Spřátelení

(Jeffk@, 16. 3. 2007 18:20)

Ahoj!
Nechceš se spřátelit?
Moje stránka >> www.wild-child.estranky.cz
Děkujuuu..
A doufám že budeme spolu a co neeejvíííc...
Díky!
Papa, napiš mi do Shoutu...
Máš moooc pěknou stránečku!
Jen bys tady mohla dát NEWS a tty potom dávat...

kdy?

(Dana, 12. 8. 2006 14:48)

nevis, kdy ten The flock bude v kinech? Nebo se to ještě natáčí? Jinak super stranka :o)

nebojtese

(vaše jarka p., 9. 8. 2006 8:20)

nebojtese napište komentář co si myslíte oteto stránce atd.